Бойовики російсько-окупаційних формувань знизили вогневу активність, але не припинили обстріли українських позицій у районі проведення операції Об'єднаних сил. У четвер, 25 березня, противник один раз порушив умови повного і всеосяжного перемир'я. Збройні сили України на ворожі провокації не реагували і вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед українських військовослужбовців немає, повідомляє пресцентр штабу ООС.
По укріпленнях ЗСУ поблизу Світлодарська на Луганщині в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» бойовики вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
Українське командування повідомило про ситуацію спостерігачам СММ ОБСЄ через Спільний центр з контролю і координації.
«Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей про припинення вогню і послідовні у виконанні взятих на себе зобов'язань... Українські військовослужбовці й надалі контролюють ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил», - запевнили в штабі.
З 27 липня 2020 року в районі проведення операції Об'єднаних сил почало діяти повне і всеосяжне припинення вогню, узгоджене учасниками Тристоронньої контактної групи 22 липня.
У Кремлі відмовилися гарантувати дотримання режиму тиші бойовиками, вкотре заявивши, що Росія нібито не є стороною конфлікту.
3 березня пропагандистські ЗМІ ОРДО поширили заяву так званої «народної міліції» «ДНР» щодо отримання дозволу на ведення «превентивних вогню на придушення і знищення вогневих точок ЗСУ».
За час перемир'я в зоні ООС загинули 25 українських військових, понад 60 бійців було поранено.
11 лютого президент Володимир Зеленський і глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук синхронно заявили, що з початку 2021 року російські окупанти посилили обстріли, і перемир'я в Донбасі фактично не діє. Дії РФ у Києві розцінюють як тиск на ТКГ і зрив Мінських домовленостей.