Колишній народний депутат України Семен Семенченко, який фігурує в справі про створення незаконного збройного формування, заявив, що їде в Службу безпеки України для отримання підозри і дачі пояснень. Про це він написав у Facebook.
"Не збираюся завертатися в ковдру, їхати за кордон або ховатися від слідства. Зараз їду в СБУ на Аскольдів (Аскольдів провулок в Києві - ред.), щоб отримати підозру й дати пояснення", - написав він.
Також Семенченко пообіцяв проінформувати додатково про місце і час судового засідання по обранню йому запобіжного заходу. При цьому він спростував будь-які звинувачення на свою адресу.
"З подивом дізнався, що... я був оголошений СБУ найстрашнішим терористом... Я завжди діяв в інтересах України, я відкидаю всі звинувачення СБУ", - сказав колишній народний депутат.
Про «терориста Семенченко». Взявши кілька днів вихідних, відключів телефони, відсвяткував з Бойового товаришами день СБУ і...
Опубліковано Семеном Семенченко П'ятниця, 26 березня 2021 р
Раніше в СБУ повідомили про те, що викрили і припинили діяльність не передбаченого законодавством воєнізованого збройного формування, так званої «приватної військової компанії». Її діяльність була спрямована на підготовку до здійснення тяжких злочинів, в т.ч. проти основ національної безпеки.
За даними СБУ, до складу компанії входило понад 150 осіб, а сама організація діяла під прикриттям охоронних фірм і громадських організацій.
В той день в соцмережах з'явилася інформація про затримання Семенченко і Шевченко. Однак ці дані виявилися помилковими.
Нагадаємо, 2 грудня 2019 року Міністерство внутрішніх справ Грузії повідомило про арешт в столиці Тбілісі шести громадян України і одного грузинського громадянина. За повідомленням МЗС Грузії, в номерах двох готелів в столиці Тбілісі, де жили затримані, під час обшуків вилучили пістолети «Беретта» та Макарова, саморобний автоматична зброя і різні боєприпаси, розслідування ведеться за пунктами статті Кримінального кодексу Грузії про «незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових пристроїв ». За твердженням самих обвинувачених, які є колишніми бійцями батальйону «Донбас», вони приїхали до Грузії з туристичними цілями і щоб погостювати у друзів. Зброя, як вони стверджують, ним «підкинули» під час спецоперації.