Прибережні води в Одесі густо окупували медузи-корнероти (Rhizostoma pulmo), що є найбільшим різновидом медуз у Чорному і Середземному морях, досягають діаметром півметра і масою до 10 кілограмів. Особливо багато медуз біля берега, тому більшість відпочиваючих не наважуються увійти у воду. Хвилі викидають медуз на берег, де вони помирають. Пляж у Лузанівці усіяний трупами тисяч медуз.
Дотик до щупалець цих істот викликає свербіж, подразнення, слід на тілі у вигляді опіку. За словами медиків, ділянка тіла, яку вжалила медуза-корнерот, може відчутно боліти протягом декількох днів. Особливо небезпечні опіки очей, хоча смертельної небезпеки медузи не становлять. Найбільш небезпечна для тих, хто купається в морі паніка при зустрічі з цими великими морськими мешканцями. Фахівці настійно рекомендують людям не купатися після шторму, оскільки в морській воді можуть залишатися фрагменти щупалець медуз.
Раніше в Одесі на місці торішньої пожежі в таборі "Вікторія" знайшли останки загиблих дітей. Батьки вимагають передати справу про смертельну пожежу у таборі в Київ і залучити винних у саботажі до відповідальності.