Король Чарльз ІІІ нагородив професора Олексія Гараня Медаллю Британської імперії

Поділитися
Король Чарльз ІІІ нагородив професора Олексія Гараня Медаллю Британської імперії Олексій Гарань та Мартін Гарріс © Фонд «Демократичні ініціативи» ім Ілька Кучеріва
Нагорода вручена за внесок у розвиток українсько-британського партнерства

Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив професору політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» й науковому директору Фонду «Демократичні Ініціативи» Олексію Гараню державну нагороду Великої Британії – Медаль Британської імперії (BEM). Нагорода вручена від імені Короля Чарльза ІІІ – за внесок у розвиток українсько-британського партнерства.

«Професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань є поборником  демократичного устрою в Україні, сприяючи розвитку нового покоління демократичних лідерів, політиків і громадських активістів. Його робота та внесок інших лідерів громадської думки, особливо хотів би відзначити Ірину Бекешкіну, яка зробила дуже багато  для розвитку громадянського суспільства та розбудови демократичної України, є  дуже важливими для розвитку відносин між Сполученим Королівством та Україною. І саме на знак визнання цих цінних заслуг Його Величність Король нагородив Олексія Гараня почесною Медаллю Британської імперії», – сказав Посол Гарріс, вручивши нагороду.

Професор Гарань подякував британському посольству й уряду країни за допомогу, яку надає Велика Британія Україні. Він зазначив, що ця нагорода великою мірою є визнанням системної роботи всієї команди «Демініціатив» впродовж останніх років і особливо під час війни. Особливу подяку науковець висловив виконавчому директору Фонду «Демократичні ініціативи» Петру Бурковському, без якого, за його словами, ця аналітична робота була б неможливою.

«Нині Петро Бурковський перебуває у лавах Збройних сил України, так що «Демініціатви» працюють сьогодні на різних фронтах», – сказав професор Гарань.

Канадська компанія GlobeScan у липні-серпні 2023 року запитала у громадян 30 країн світу чи мають їхні уряди підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії. Загальна картина виглядає доволі оптимістично: у середньому сім з десяти опитаних вважають, що їхні уряди мають підтримувати Україну. Але є дуже важливі нюанси. Про них пише Петро Бурковський у статті «Чому більшість людства стоїть на боці України» на ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі