Міносвіти опублікувало алгоритм дій на випадок виявлення Covid-19 у виші

Поділитися
Міносвіти опублікувало алгоритм дій на випадок виявлення Covid-19 у виші Фото: Інформатор
У разі скарг на здоров'я у неповнолітнього, про це повідомляють його батькам.

Сьогодні, 4 вересня, Міністерство освіти і науки України опублікувало протокол дій, в разі виявлення COVID-19 у студентів або співробітників установ вищої освіти.

Згідно з повідомленням пресслужби Міносвіти, якщо у претендента під час навчання з'явилися ознаки гострого респіраторного захворювання, то студент повинен надіти маску і перейти в спеціально відведене та добре провітрюється, а також проінформувати уповноважену особу навчального закладу. Далі людини з підозрою на хворобу відправляють додому з необхідними рекомендаціями або викликають "швидку допомогу".

У разі скарг на здоров'я у неповнолітнього, то про це повідомляють його батькам.

Медик навчального закладу направляє повідомлення про підозру на захворювання в заклад громадського здоров'я та реєструє цей випадок. Ті, хто контактував з хворим COVID-19 не відвідують заняття і звертаються за консультацією до лікаря.

Міносвіти також розробив протокол дій на випадок виявлення хвороби у студента і співробітника навчального закладу.

У гуртожитку студента повинні перевести в ізолятор, де він прибуває до приїзду лікарів. При цьому всі, хто взаємодіє з хворим повинні бути в масках і дотримуватися дистанції.

Якщо симптоми виявлені у викладача або співробітника закладу, то керівник зобов'язаний заборонити їм брати участь на заняттях. Ці особи не виходять на роботу і звертаються за консультацією до лікаря.

При цьому у всіх випадках в приміщеннях, де знаходилися особи з ознаками респіраторного захворювання або COVID-19 слід поза графіком провести провітрювання та дезінфекцію.

Нагадаємо, раніше Міносвіти розробило протокол дій, в разі появи симптомів коронавируса в учнів, педагогів і співробітників профтехзакладів.

Уряд проведе вибіркові перевірки навчальних закладів кожної області України. Буде перевірено дотримання протиепідемічних правил для запобігання поширенню коронавируса.

Протягом четверга в Україні коронавірус діагностували у 2 723 осіб. За добу від ускладнень хвороби помер 51 чоловік, 937 пацієнтів одужали.

За даними Міністерства охорони здоров'я України, 4 вересня (за станом на 9:00) в Україні 130 951 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 2 761 летальний, 60 613 пацієнтів одужали.

Відзначається, що за весь час пандемії в Україні було проведено 1 648 087 тестувань методом ПЛР.

Втрата почуття смаку і запаху є специфічними симптомами, які відразу вказують на коронавірусну хвороба, оскільки ці симптоми не характерні для інших інфекційних захворювань, заявив на брифінгу головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Всесвітня організація охорони здоров'я на основі проведеного аналізу всіх випадків коронавирусной хвороби зробила своєрідний рейтинг симптомів, і розмістила їх на певні ступені. На верхньому рівні ті симптоми, які зустрічаються найчастіше.

Раніше ZN.UA писало, що без стійких інституцій і чіткої системи управління будь-яка стратегія і гроші на боротьбу з коронавірусом перетворюються в нуль. Детальніше в матеріалі Алли Котляр "СOVID-19. Уроки першої хвилі".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі