Мер Івано-Франківська про червону зону карантину: "Імітація бурхливої діяльності"

Поділитися
Мер Івано-Франківська про червону зону карантину: © Слово і діло
Івано-Франківська область разом з трьома іншими регіонами перебуває в червоній зоні.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав введення червоної зони карантину в регіоні “імітацією бурхливої діяльності”. Він розповів про те, як працюють обмеження у зоні з найвищим рівнем епіднебезпеки.

Так, за словами Марцінківа, ситуація наступна:

  • тролейбусами їздити заборонено, але автобусам в режимі спецперевезення можна;
  • маленькі магазини повинні закритись, але великі супермаркети без дотримання дистанції та з великим скупченнями людей можуть працювати;
  • промислові ринки на вулицях працювати не можуть, при цьому гірськолижним курортам дозволено це робити:
  • комунальні садки не можуть працювати, але приватним якщо дуже треба, то можна;
  • ломбардам можна працювати, а людям капці продавати не можна.

“Цей перелік ще довгий... А висновок ось: такий карантин нічого не дає! Чи не краще просто дати людям працювати, а сконцентрувати усі зусилля на вакцинації та додаткових ліжках в медичних закладах?!  Такими “червоними зонами” можна просто добити малий бізнес! Чи важлива лише імітація бурхливої діяльності?”, - написав Марцінків.

ІМІТАЦІЯ БУРХЛИВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ? ЧИ КАРАНТИН ПО-УКРАЇНСЬКИ?! Маємо таку ситуацію: ☝?Тролейбусом їздити не можна, але...

Опубліковано Русланом Марцінковим Середа, 10 березня 2021 р.

Івано-Франківська область опинилася серед чотирьох регіонів з самим високим рівнем епідемічної небезпеки. Ще 10 областей потрапили до помаранчевої зони.

9 березня Марцінків заявив про те, що зараз в місті рівень смертності від коронавірусу найвищий за весь час пандемії. Він зазначив, що в лікарнях сьогодні майже не залишилося вільних місць. 

Мер також повідомив про те, що на базі Міської поліклініки №2 створять додатковий госпіталь для прийому хворих на коронавірус пацієнтів.

Як повідомлялося, причиною нового спалаху COVID-19 стала робота гірськолижних курортів. Попри складну епідемічну ситуацію, “Буковель” продовжує роботу. В уряді це пояснюють “великою кількістю юросіб” на території курорту і “неможливістю домовитися про закриття з кожним”.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Анатолий Медведовский
11 Березня 2021, 15:35
Распространение заболевания Covid-19 дополнительные кровати в медицинских учреждениях остановить не могут. Заразившийся ковидом наиболее заразен в инкубационном периоде до появления симптомов, когда ещё нет видимых причин изолировать его в медицинском учреждении. Да и нет нигде в Украине столько больничных коек, чтобы их можно было использовать для изоляции всех заболевших ковид, не зависимо от тяжести протекания болезни.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі