Лерос заявив, що за ним слідкує працівник СБУ. У відомстві стверджують, що його давно звільнили

Поділитися
Лерос заявив, що за ним слідкує працівник СБУ. У відомстві стверджують, що його давно звільнили
Чоловік, якого затримали, не зміг пояснити своїх дій. 

Народний депутат Гео Лерос вважає, що за ним стежить працівник Служби безпеки України. На своїй сторінці в Фейсбук він опублікував документи свого переслідувача, серед яких посвідчення підполковника СБУ, яке той нібито мав з собою.

Проте термін дії цього документа закінчився ще в 2014 році. 

Також Лерос оприлюднив фото нібито звіту зі стеженням за ним, в якому йдеться про те, о котрій годині та куди депутат їздив.

За його словами, працівника СБУ затримали. Він пообіцяв надати більше інформації згодом. 

«Чекаємо з адвокатом на оперативну групу, фіксуємо і відкриваємо кримінальну справу», — написав він.

Володимир Зеленський, може розкажеш чому за мною стежить бригада СБУшників? Ти для цього президентом став, щоб...

Опубликовано Geo Leros Четверг, 25 февраля 2021 г.

Видання "Українська правда" з посиланням на свої джерела в СБУ повідомляє, що в Службі безпеки не мають стосунку до людей, які стежили за Леросом.  Вони підтвердили, що  Євгена Золотова, якого й має на увази депутат, з СБУ звільнили ще в 2014 році. 

У поліції заявили, що Золотов не пояснив, для цього він фотографував та знімав Лероса. 

Нагадаємо, ще у березні  Гео Лерос, який раніше був радником Зеленського, оприлюднив відеозаписи, на яких брат керівника ОПУ Денис Єрмак обговорює з низкою осіб можливість призначення на державні посади.

ДБР відкрило кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу. Своєю чергою Лерос передав відеозапису в НАБУ і попросив керівництво Бюро відкрити кримінальне провадження та перевірити можливу причетність Єрмака до злочинів.

При цьому суд зобов'язав Службу безпеки України порушити кримінальне провадження за фактом можливого скоєння державної зради Андрієм Єрмаком.

Чому після удару Конституційного суду і «повернення» повноважень Національному агентству по запобіганню корупції (НАЗК) чиновникам легше приховати доходи і заплатити штраф, ніж показати активи? Чи потрібно відкривати порядки декларування працівників спецслужб? Хто заблокував можливість моніторингу способу життя суддів? Чому депутати не повертають відповідальність суддів за завідомо неправосудні рішення? Хто в парламенті прийняв викривачів за «стукачів»? Як зламати політичну корупцію і допомогти партіям піти з-під впливу олігархів?

Про це та багато іншого читайте в другій частині інтерв'ю Інни Ведернікової з главою НАЗК Олександром Новіковим. Перша частина інтерв'ю з Олександром Новіковим тут.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі