Київський зоопарк пустив до себе приватних інвесторів будувати скандальний океанаріум

Поділитися
Київський зоопарк пустив до себе приватних інвесторів будувати скандальний океанаріум © politikym.net
Незважаючи на рішення суду, який заборонив замість мавпятника будувати в Київському зоопарку приватний океанаріум, керівництво звіринця все ж уклало угоду з інвесторами - власниками мережі дельфінаріїв "Немо", які критикують екологи.

Керівництво Київського зоопарку підписало угоду про перепрофілювання недобудованого павільйону людиноподібних мавп в приватний океанаріум.

Інвестори, з якими укладено угоду, - ТОВ "Подих природи". Голова наглядової ради ТОВ Андрій Кисловський також є головою ради засновників мережі дельфінаріїв "Немо", які захисники тварин критикують за численні порушення.

Показово, що укладення угоди про будівництво океанаріуму із зоопарком (скандал навколо якого триває вже не перший рік) фірма домоглася буквально через три дні після того, як Господарський суд Києва постановив знести дельфінарій "Немо" (ТОВ "Нерум") біля метро "Іподром". 20 серпня суд визнав, що дельфінарій власники фірми побудували незаконно на самовільно захопленій земельній ділянці.

А 23 серпня прес-служба мережі дельфінаріїв "Немо" повідомила, що керівництво Київського зоопарку та ТОВ "Подих природи" підписали угоду про спільну діяльність з перепрофілювання об'єкта "Будівництво павільйону людиноподібних мавп (горил, шимпанзе)" в океанаріум.

Реконструкція почнеться найближчим часом, а завершити її компанія планує за два роки, інвестувавши в проект близько 70 млн грн.

Крім того, в березні цього року Окружний адміністративний суд Києва визнав протизаконним рішення Київради про перепрофілювання мавпятника столичного зоопарку в океанаріум.

Як стверджують екологи, в Києві будувати океанаріум не можна, оскільки це не приморське місто і тут немає можливості утримувати дельфінів в умовах, наближених до природних. Від хлорованої води дельфіни сліпнуть, в закритих приміщеннях мало спілкуються між собою і втрачають слух. Якщо на волі китоподібні живуть по 25-30 років, то у таких умовах утримання добре, якщо доживають до 5-ти.

Крім того, зоозахисники вважають, що це початок приватизації зоопарку, яка може закінчитися тим, що замість тваринних тут будуть торгово-розважальні зони. !zn

Читайте також:

Керівництво Київського зоопарку накручує мільйони на кормах для тварин

Суд заборонив будувати в Київському зоопарку приватний океанаріум

Київський зоопарк-2013. Мародерство на клітинному рівні

Київський зоопарк відзвітував про мільйонні борги і відсутність коштів на тварин

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі