Кількість прихильників вступу України в НАТО перевищує число противників

Поділитися
Кількість прихильників вступу України в НАТО перевищує число противників Соціологи КМІС включили в опитування щодо НАТО жителів міста Донецька © Офіційний сайт НАТО
На референдумі українці підтримали б вступ в НАТО, хоча і з невеликою перевагою.

Якщо б референдум про вступ України в НАТО проходив наприкінці травня 2015 року, 37,4% мешканців України проголосували б за, 35,6% - проти. Близько 27% не визначилися чи не стали б брати участь у такому референдумі, свідчать дані опитування КМІС.

Соціологи порахували, що якщо референдум щодо вступу України в НАТО взяли участь всі ті, хто визначився зі своїм вибором, явка склала б близько 73%. При цьому голоси учасників розділилися би 51% - за, 49% - проти.

Варто відзначити, що в березні п. р. підтримка вступу в НАТО була вище. Тоді 43,3% громадян підтримали б це рішення, проголосували б проти вступу 33,4%. Не брали б участі в голосуванні 9,6%, вагалися або відмовилися відповісти 13,7%.

Читайте також: НАТО обіцяє відповісти на ядерну активність Росії

КМІС проводив опитування з 19 по 29 травня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2022 респондентів, що мешкають в 108 населених пунктах усіх областей України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій області дослідження проводилося тільки на територіях, підконтрольних Україні. Крім того, опитування проводилося у м. Донецьку.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі