Як повідомляє "Українська правда", з посиланням на прес-службу Нацради, мова йде про компанії "ТВ Вибір", "Партнер-ТВ", "Новий формат", "Аріадна-ТВ" та "Лідер ТВ".
"Під час засідання Національна рада вже в двадцять п'ятий раз відмовила у переоформленні програмних концепцій", – вказали в прес-службі Ради.
У заявах, поданих у Нацраду згаданими компаніями, їх програмні концепції збігаються з концепціями мовлення супутникового телеканалу "112 Україна", і в разі їх переоформлення була б створена загальнонаціональна телевізійна мережа.
На думку членів Ради, це суперечить умовами проведеного конкурсу на мовлення в регіональному мультиплексі.
"Причини відмови ті самі: у разі ухвалення таких змін був би створений ще один загальнонаціональний телеканал, тоді як вони (компанії - ред.) виграли конкурс на регіональне мовлення", – пояснили в регуляторі.
Вказується також, що на засіданні Нацради, як і в попередніх випадках відмов, не були присутні представники ліцензіатів.
Нагадаємо, в березні нинішнього року канал "112 Україна" змінив керівництво. Виконавчий орган каналу змінився із одноосібного на колегіальний. В дирекцію увійшли його генеральний директор Єгор Бенкендорф, перший заступник генерального директора Василь Сметана і другий заступник генерального директора Юрій Будяк.
У вересні минулого року повідомлялося, що Власник телеканалу "112 Україна" Андрій Подщипков просить політичного притулку в Бельгії. Як повідомляв "Детектор медіа", він подав документи ще на початку 2016 року нібито через "політичний тиск в Україні".
У ЗМІ також з'явилася інформація, що угода про купівлю Порошенком телеканалу "112 Україна" зірвалася. Посередником виступав депутат Олександр Онищенко, який втік з країни.