Офіційне представництво Канади в НАТО опублікувало на свій офіційній сторінці в Тwitter зображення, на яких порівнюється окупація Росією території в Україні, Грузії та Молдові.
На чотирьох фотографіях зображується, скільки б ці землі зайняли канадської території.
З цією метою був використаний сервіс liveuamap, який дозволяє "перетягувати" контури анексованих територій на карті світу.
How much of #Ukraine, #Georgia & #Moldova is #Russia occupying? Here's what it would look like in 4 parts of #Canada: pic.twitter.com/GMBpdfL6tA
- Canada at NATO (@CanadaNATO) 23 июля 2015
14 липня Україна і Канада підписали документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі. Проект угоди про ЗВТ між Україною і Канадою передбачає, серед іншого, поглиблення торговельного та економічного співробітництва, в тому числі в частині торгівлі промисловими та сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності, регулювання державних закупівель.
Переговори про створення ЗВТ між Україною і Канадою відновилися у вересні 2014 року. Тоді середсеред найбільш привабливих галузей для двостороннього співробітництва називалося сільське господарство, сільськогосподарське машинобудування, енергетика технології.
В грудні 2014 року інтерв'ю для DT.UA Тетяни Силіної з послом Канади в Україні Романом Ващуком, він відмітив, що Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС і опосередковано підключена до ЗВТ ЄС з Канадою. Таким чином, тут є два механізми - двосторонній договір, який сподівались укласти в найближчі місяці, а також угоду кожної з країн з ЄС.
У березні посол Канади в Україні Роман Ващук розповів, що Канада сподівається на підписання договору про створення ЗВТ з Україною в 2015 році. При цьому на той момент договір про ЗВТ з Україною не було включено поняття послуг.
У червні президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер обговорили питання двостороннього співробітництва і, зокрема, домовилися прискорити процес переговорів щодо ЗВТ.