Гладковський вийшов із СІЗО, йому наділи електронний браслет

Поділитися
Гладковський вийшов із СІЗО, йому наділи електронний браслет
Вранці 21 жовтня за нього внесли понад 10 млн гривень застави.

Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олег Гладковський вийшов із СІЗО під заставу в 10,6 млн гривень, заявив його адвокат Руслан Волинець.

На підозрюваного у зловживанні владою і службовим становищем надягли електронний браслет, він продовжує голодування.

"Заставу внесено, усі процедурні документи оформлено, і ви бачили, що Олег Володимирович був звільнений із СІЗО. Будемо далі виконувати інші частини постанови суду - нам потрібно здати паспорти. Так, браслет наділи, браслет є, виконуємо рішення суду. Ми не згодні, але треба його виконувати", - цитує захисника Гладковського "УНІАН".

Гладковський оголосив голодування в день свого затримання 17 жовтня. "На знак протесту проти свавілля правоохоронних органів", - заявили в корпорації "Богдан", яку підозрюваний повторно очолив після звільнення з РНБО.

До ізолятора Олега Гладковського 19 жовтня відправив Вищий антикорупційний суд. При цьому Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила для нього арешт з альтернативою застави в 100 млн гривень. Взяти підозрюваного на поруки хотіли двоє народних депутатів і відеоблогер.

Вдень 17 жовтня стало відомо, що Гладковського було затримано на паспортному контролі в аеропорту Бориспіль під час спроби вилетіти з країни. НАБУ підтвердило затримання ексзаступника секретаря РНБО як підозрюваного у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

Пресслужба корпорації "Богдан", президентом якої є Гладковський, заявила, що він нікуди не тікав, а повинен був вилетіти на відкриття виставки Bus world 2019 у Брюссель, затримання назвали "інсинуацією та спробою створити картинку для телебачення".

Наприкінці лютого проєкт Bihus.Info оприлюднив розслідування, присвячене масштабним розкраданням в "Укроборонпромі", до яких причетні особи, наближені до п'ятого президента Петра Порошенка: Олег Гладковський, його син Ігор із бізнес-партнерами Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою, і колишній голова "Укроборонопрому" Павло Букін.

Протягом декількох років підприємці Жуков і Рогоза платили правоохоронцям хабарі за те, щоб розслідування "спускали на гальмах".

"Дзеркало тижня. Україна" неодноразово публікувало матеріали про корупцію та масштабні зловживання в оборонному секторі. Докладніше читайте у матеріалі "Злочинні схеми в оборонпромі: чому розслідування Bihus.Info не може бути фейковим" та статтях Дмитра Менделєєва "Мародери країни відрубаних рук", "Оборонка: хто першим дістанеться "фінішу"?".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі