На підозрюваного у зловживанні владою і службовим становищем надягли електронний браслет, він продовжує голодування.
"Заставу внесено, усі процедурні документи оформлено, і ви бачили, що Олег Володимирович був звільнений із СІЗО. Будемо далі виконувати інші частини постанови суду - нам потрібно здати паспорти. Так, браслет наділи, браслет є, виконуємо рішення суду. Ми не згодні, але треба його виконувати", - цитує захисника Гладковського "УНІАН".
Гладковський оголосив голодування в день свого затримання 17 жовтня. "На знак протесту проти свавілля правоохоронних органів", - заявили в корпорації "Богдан", яку підозрюваний повторно очолив після звільнення з РНБО.
До ізолятора Олега Гладковського 19 жовтня відправив Вищий антикорупційний суд. При цьому Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила для нього арешт з альтернативою застави в 100 млн гривень. Взяти підозрюваного на поруки хотіли двоє народних депутатів і відеоблогер.
Вдень 17 жовтня стало відомо, що Гладковського було затримано на паспортному контролі в аеропорту Бориспіль під час спроби вилетіти з країни. НАБУ підтвердило затримання ексзаступника секретаря РНБО як підозрюваного у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).
Пресслужба корпорації "Богдан", президентом якої є Гладковський, заявила, що він нікуди не тікав, а повинен був вилетіти на відкриття виставки Bus world 2019 у Брюссель, затримання назвали "інсинуацією та спробою створити картинку для телебачення".
Наприкінці лютого проєкт Bihus.Info оприлюднив розслідування, присвячене масштабним розкраданням в "Укроборонпромі", до яких причетні особи, наближені до п'ятого президента Петра Порошенка: Олег Гладковський, його син Ігор із бізнес-партнерами Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою, і колишній голова "Укроборонопрому" Павло Букін.
Протягом декількох років підприємці Жуков і Рогоза платили правоохоронцям хабарі за те, щоб розслідування "спускали на гальмах".
"Дзеркало тижня. Україна" неодноразово публікувало матеріали про корупцію та масштабні зловживання в оборонному секторі. Докладніше читайте у матеріалі "Злочинні схеми в оборонпромі: чому розслідування Bihus.Info не може бути фейковим" та статтях Дмитра Менделєєва "Мародери країни відрубаних рук", "Оборонка: хто першим дістанеться "фінішу"?".