Найближчим часом в Україні буде відновлюватися агентурна мережа для того, щоб вона знову вийшла на високий рівень.
"Ми зараз переглядаємо підхід до агентурної роботи, якщо раніше на неї не звертали увагу, то сьогодні це буде одним із пріоритетів.Ми будемо відновлювати агентурну роботу, щоб вона знову вийшла на високий рівень, тому що саме завдяки роботі агентури можна розкривати найскладніші злочини - ті, які були скоєні без свідків, за якими немає відеозаписів, і дізнатися інформацію можна тільки від злочинного середовища", - заявив радник очільника Міністерства внутрішніх справ України, народний депутат від фракції "Народного фронту" Антон Геращенко.
Раніше очільник МВС Арсен Аваков заявив, що під час першого та другого етапів переатестації співробітників міліції Києва та Київської області для прийому на службу в Національну поліцію, відсіялися 3386 колишніх міліціонерів або 37,47% випробовуваних.
10 листопада Верховна Рада прийняла закони, згідно з якими вносяться зміни до законодавства про роботу органів внутрішніх справ.
7 листопада в Україні набув чинності закон "Про Національну поліцію". При цьому закон "Про міліцію" з 7 листопада втратив чинність.
5 листопада Кабінет міністрів України затвердив положення про Нацполіцію. Удокументі йдеться, що поліція є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабміном через главу МВС. Поліція реалізує держполітику у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, а також протидії злочинності.
4 листопада начальником Національної поліції України була призначена колишній міністр освіти Грузії Хатія Деканоїдзе.
Детальніше про реформи в системі МВС читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Реформа МВС. Перший підхід до снаряда" для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".