Більше третини київських міліціонерів не пройшли переатестацію для роботи в поліції

Поділитися
Більше третини київських міліціонерів не пройшли переатестацію для роботи в поліції Далеко не всі міліціонери зможуть продовжити службу в Національній поліції © РБК-Україна
Звільненню підлягають майже 3,5 тисячі співробітників Києва і області.

Під час першого та другого етапів переатестації співробітників міліції Києва та Київської області для прийому на службу в Національну поліцію, відсіялися 3386 колишніх міліціонерів або 37,47% конкурсантів, повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Переатестація включає в себе три ключові компоненти - тест GST (general skills test - тест на логічні, вербальні здібності, здатність обробляти інформацію і робити висновки, аналізувати дані), тест професійних навичок і співбесіду з участю представників громадськості", − пояснив міністр.

Перший і другий етапи атестації проводяться з використанням комп'ютерної техніки, саме їх і "провалили" більше трьох тисяч співробітників міліції.

Перші два етапи атестації пройшли 9037 осіб – майже половина особового складу співробітників, уточнив міністр.

До заключному етапу атестації – співбесіди, допущені 5651 співробітників (52,53% випробовуваних). Однак, і на цій стадії "відсів може бути значним", - припустив очільник МВС.

Станом на сьогодні, всі співробітники міліції включені у тимчасовий штат поліції до завершення атестації таприйняття рішення по кожній особі, повідомив Аваков.

По промежуточным РЕЗУЛЬТАТАМ АТТЕСТАЦИИ бывших милиционеров Киева и Киевской области - БУДУТ УВОЛЕНЫ 37,47% испытуемых...

Posted by Арсен Аваков on 27 листопад 2015 р.

Читайте також: В Україні поліцейським заборонили користуватися "Однокласниками" і "ВКонтакте"

Нагадаємо, 10 листопада Верховна Рада прийняла закони, згідно з якими вносяться зміни до законодавства про роботу органів внутрішніх справ.

7 листопада в Україні набув чинності закон "Про Національну поліцію". При цьому закон "Про міліцію" з 7 листопада втратив чинність.

5 листопада Кабінет міністрів України затвердив положення про Нацполіцію. Удокументі йдеться, що поліція є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабміном через главу МВС. Поліція реалізує держполітику у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, а також протидії злочинності.

4 листопада начальником Національної поліції України була призначена колишній міністр освіти Грузії Хатія Деканоїдзе.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі