За даними Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО), у 2015 році в атмосферу було зафіксовано рекордний зміст СО2 (400 часток на мільйон). Нові дослідження свідчать, що в цьому році його концентрація не буде знижуватися. Таке положення справ багато в чому пов'язано з впливом Ель-Ніньо.
Дослідники відзначають, що кількість викидів СО2 в результаті діяльності людини залишилася такою ж, але Ель-Ніньо привів до посухи, яка знизила можливість рослин поглинати вуглекислий газ.
Крім того, у звіті ВМО йдеться про те, що збільшилися викиди в атмосферу парникових газів, таких як метан та оксид азоту.
Раніше повідомлялося про те, що вчені склали карту регіонів Землі, які найбільше постраждали від змін клімату. При складанні карти науковці використовували супутникові дані, отримані в період з 2000 по 2013 рік. Карта була створена на основі аналізу температури повітря, доступності води, а також хмарного покриву. Вчені здійснили розрахунки для кожної окремо взятого ділянки суші в 5 квадратних кілометрів. Деякі ділянки Землі, наприклад Антарктика і Сахара, не були класифіковані через свою безплідність.