Наголошується, що гра для приставки Switch стала популярна у всьому світі. Навіть у тих країнах, де її офіційний реліз не відбувся, наприклад, у Китаї. Оскільки гравцям надана можливість створювати власний дизайн простору, вони можуть прикрашати свої острови як завгодно, наприклад, протестними слоганами.
Один з активістів з Гонконгу пояснив популярність гри тим, що в умовах карантину проведення фізичних акцій протесту неможливо, а живі трансляції виходять "нудними". Крім того, активісти "можуть використовувати свою креативність для створення нового протестного інструменту".
Тепер же китайські регулятори заборонили гру. Зазначається, що заборона застосовується у разі, якщо "в грі міститься контент або користувачі гри створили контент, який вважається насильницьким або образливим", або якщо "гра стала дуже популярною і привернула увагу регулятора". У випадку з Animal Crossing: New Horizons підходять обидва критерії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.
Нагадаємо, протести у місті спалахнули в середині червня, у найбільшій акції протесту брали участь майже два мільйони людей. Жителі Гонконгу виступали проти прийняття закону про екстрадицію підозрюваних у порушенні закону осіб до материкового Китаю, вважаючи, що він може бути використаний для передачі в руки китайського правосуддя дисидентів і несправедливо переслідуваних людей.