Через 20 років користувачі практично перестануть використовувати слово "інтернет", замінивши його назвами послуг, які поставляються з його допомогою. Послугами можуть бути, наприклад, поштові сервіси.
Інтернет і мережа, безумовно, залишаться, але все менше буде асоціюватись з тим, що означає слово "інтернет", і все більше - з послугами, які він надає, пише РИА Новости.
На думку експертів, слово поступово піде з ужитку так само, як, наприклад, зникає слово "GSM", на зміну якому приходять назви мобільних технологій. За прогнозами, через збільшення швидкості інтернету через 20 років з ужитку також зникне поняття "скачувати файл".
Інтернет буде активно впроваджуватися в побутову сферу. Через 20 років інтернет-агенти будуть встановлені в більшості технічних пристроїв, наприклад, у холодильниках і пральних машинах.
Нагадаємо, у 2013 році Україна стала країною, в якій половина дорослого населення користується інтернетом. При цьому відставання від розвинених країн Європи і США залишається значним.
Збільшення числа користувачів продовжується високими темпами. Так, протягом лютого 2012 року - вересня 2013 року їх кількість зросла на 16%, що трохи поступається рекордному стрибку в 34% за період з березня 2011 року по лютий 2012 року.
У порівнянні з розвиненими країнами Західної Європи та Північної Америки проникнення інтернету в Україні поки ще сильно відстає. Наприклад, порівнянний з Україною рівень проникнення інтернету (56%) було в США у травні 2013 року, не тільки серед дорослого населення, а у віковій групі 65 років і старше. Зараз рівень проникнення інтернету серед дорослого населення в Сполучених Штатах в 2013 році складає 85%, а в Росії - 57%. В Україні, як і раніше, простежується зворотна залежність між віком і використанням інтернету: чим менше вік, тим вище проникнення інтернету. !zn
Читайте також:
NASA протестувало систему лазерного міжпланетного інтернету
Україна поліпшила місце в рейтингу доступності комп'ютерів, інтернету та мобільного зв'язку
Прогноз Google: До 2020 року всі люди будуть з'єднані всесвітньою мережею
Названі вісім нових психічних недуг, які атакують людини завдяки інтернету і гаджетам