Крім "Чандраян-1", дослідники виявили станцію Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO), яка була запущена у 2009 році. Як відзначають дослідники, вони знали орбітальні дані місцезнаходження станції, тому її було легко знайти.
А ось пошуки "Чандраян-1" далися набагато складніше, тому що він являє собою куб з гранями у 1,5 метра завдовжки. Дослідники відзначають, що не були впевнені, що пошуки увінчаються успіхом.
"Чандраян-1", запущений 22 жовтня 2008 року, став першим індійським космічним апаратом, направленим за межі земної орбіти. Перші дані він передав з місячної орбіти місяць потому. Передбачалося, що за два роки роботи він створить докладний атлас місячної поверхні і вивчить хімічний склад супутника.
До моменту, коли фахівці втратили зв'язок з зондом, він пробув на орбіті 312 днів і встиг зробити більше трьох тисяч обертів навколо Місяця. Дослідники оголосили місію апарату завершеною і підкреслили, що зонд встиг отримати велику кількість цінних наукових даних.
Раніше повідомлялося про те, що дослідники NASA розробляють станції для дослідження Венери. Згідно до задуму вчених, вони будуть схожі на дирижаблі і будуть літати в атмосфері планети на безпечній для людини висоті. На борту кожної венеріанської станції буде по два астронавти. Експедиція триватиме 30 днів, після чого дослідники будуть повертатися на Землю.