Як повідомляє The Independent, на борту кожної венеріанської станції буде по два астронавти. Експедиція триватиме 30 днів, після чого дослідники будуть повертатися на Землю. Науковці NASA пояснюють, що дослідження Венери значно перспективніше, ніж марсіанська програма, оскільки хімічний склад планети більш подібний до земного. Планета також розташована ближче до Землі, ніж Марс.
В цей же час, температура на поверхні Венери сягає 462 градусів за Цельсієм, а атмосферний тиск в 92 рази вищий, ніж земний. Тому спускатися на поверхню планети люди не можуть. Але летюча станція дозволить астронавтам безпечно досліджувати Венеру. Вчені вирахували, що на висоті 48 кілометрів над поверхнею температура буде прийнятною для життя людини. Крім того, гравітація на такій висоті буде трошки слабшою за земну.
Проект летючих станцій для Венери лише на стадії розробки. Його робоча назва – Havoc. Однак розробники концепції сподіваються, що їхню роботу затвердять і астронавти з Землі полетять на Венеру. Нещодавно в NASA заявили, що на Марсі виявлено джерело органіки. За словами вчених, виявлені органічні молекули в пробі грунту і викиди метану, в сукупності можуть говорити про присутність раніше життя на Марсі. У NASA провели пробний політ космічного корабля Orion, який вже через сім років зможе доставити на Марс шість астронавтів.