Музей науки у Лондоні представив майбутнє 3D-друку

Поділитися
Музей науки у Лондоні представив майбутнє 3D-друку Виставка, що відкрилася 9 жовтня, пропрацює до 10 липня 2014 року, вхід на неї безкоштовний
Серед переваг 3D-друку виділяють заподіяння меншої шкоди екології у порівнянні з промисловим виробництвом, меншу енерговитратність, споживання менших грошових і людських ресурсів.

У Лондонському музеї науки проходить виставка "3D: друк майбутнього". На заході публіці представлено понад 600 друкованих 3D-об'єктів, починаючи від витворів мистецтва і до заміни органів, деталей літаків і пістолетів.

Організатори повідомляють, що головною метою виставки є не тільки демонстрація можливості принтера, але і з'ясування - як на неї відреагує публіка, адже до цього вона була доступна лише обмеженому колу осіб.

Виставка, що відкрилася 9 жовтня, пропрацює до 10 липня 2014 року, вхід на неї безкоштовний.

Друк на тривимірних принтерах зараз в основному здійснюється з використанням пластику, але фактично для виготовлення об'ємних моделей може бути використано будь-який матеріал, включаючи, наприклад, шоколад. З 3D-принтером фахівці різних областей пов'язують майбутній розвиток. Так у промисловості проектувальник може виготовити нову деталь на принтері, а дизайнер інтер'єру реалізувати якийсь бажаний предмет.

Навчившись користуватися таким пристроєм, людина у майбутньому зможе сама виготовити будь-яку необхідну деталь в домашніх умовах, не звертаючись для цього до спеціальних сервісів для постачання виготовлених на заводах деталей. Це може бути деталь автомобіля або якого-небудь побутового обладнання. Останні розробки вчених свідчать про те, що незабаром такий 3D-принтер може створити без особливої підготовки будь-хто, маючи комп'ютер з необхідною програмою. Зараз розробкою 3D принтерів займаються провідні світові технологічні компанії. В кінці вересня 2013 року в Японії було представлено прототип 3D-принтера, оснащений голосовим пристроєм, який дозволить друкувати потрібні об'єкти, давши голосову вказівку принтеру.

Серед противників впровадження технології 3D-друку - компанії-правовласники. За прогнозами аналітиків, з упровадженням такої технології різко збільшаться крадіжки інтелектуальної власності, від чого збитки компаній щороку будуть становити до 100 мільярдів доларів. !zn

Читайте також:

Слідом за зброєю, у США навчилися друкувати на 3D-принтері кулі

Американець-анархіст роздрукував на 3D-принтері пістолет, що стріляє справжніми патронами

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі