У ході дослідження вчені вивчили десятки робіт, які проводилися за участю літніх людей за останні 20 років. У загальній складності, в дослідженнях взяли участь близько 700 літніх чоловіків і жінок, частина з яких вже страждала від деменції, а частина перебувала в зоні ризику. Основною метою подібних досліджень було уповільнення зниження гостроти розуму в літні роки і зупинка розвитку старечого недоумства.
У результаті вчені встановили, що для цього завдання краще за все підходять прості комп'ютерні ігри, наприклад, "Тетріс", і найпростіші тести на увагу і пам'ять. Літні люди, на телефони яких був встановлений "Тетріс", втрачали пам'ять набагато повільніше, ніж учасники контрольної групи, які не цікавилися комп'ютерними іграми.
Разом з тим, вчені підкреслюють, що у розробленого способу є і певні обмеження, оскільки при вже розвиненому слабоумстві позитивний ефект від комп'ютерних гра відсутній.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили випадки зараження хворобою Альгеймера. Хвороба була занесена в організм разом з гормонами росту людини. Таким чином розслідування встановило, що медичні процедури можуть бути джерелом зараження смертельною хворобою, яка до цього вважалася незаразною.