Intel показала робота, якого можна зробити вдома на 3D-принтері і запрограмувати під свої потреби

Відео
Поділитися
Intel показала робота, якого можна зробити вдома на 3D-принтері і запрограмувати під свої потреби Intel показала робота, якого можна зробити вдома на 3D-принтері
Після складання робота можна буде змусити співати, перекладати, зберігати пости у Twitter або охолоджувати пиво. Власники Джиммі зможуть також програмувати робота на виконання унікальних завдань, а потім обмінюватися створеними програмами через різні додатки.

Американська Intel Corp представила робота, який ходить і говорить, з роздрукованих на 3D-принтері деталей. Компанія обіцяє, що зовсім незабаром кожен охочий зможе самостійно зібрати собі такого самого.

На власній презентації робот Джиммі з'явився у компанії голови Intel Брайана Кржаніча. Джиммі, зріст якого близько 60 сантиметрів, піднявся на сцену, представився, помахав глядачам і повідомив, що його склали всього за два тижні за допомогою відкритого програмного забезпечення і 3D-принтера.

Після складання робота можна буде змусити співати, перекладати, зберігати пости у Twitter або охолоджувати пиво. Власники Джиммі зможуть також програмувати робота на виконання унікальних завдань, а потім обмінюватися створеними програмами через різні додатки, пише Reuters.

"Цей робот, як смартфон на ніжках, - каже футуролог Брайан Девід Джонсон. - Ваш робот буде абсолютно відрізнятися від мого. Ви кастомізуєте його і запрограмуєте штучний інтелект, не володіючи докторським ступенем в галузі робототехніки, - просто завантаживши програми".

- Математичні розрахунки показали, що поява розумних роботів неможлива

Як уточнює TJournal, набори для створення таких роботів будуть складатися з двох частин. Моделі деталей, які можна буде роздрукувати на принтері, будуть доступні в мережі безкоштовно. Користувачі зможуть завантажувати і редагувати їх на свій розсуд.

Другу частину - деталі, які не можна надрукувати (мотори, проводи, акумулятор, процесор), Intel буде продавати через сайт 21stcenturyrobot.com. Вихідний код програмного забезпечення, необхідний для роботи машини, буде відкрито: розробники зможуть не лише модифікувати, але й писати власні програми під платформу.

Самозбірні роботи будуть побудовані на дешевому комп'ютерному чіпі Intel Edison. Вартість надійніших машин, які використовують дослідники і що побудовані на процесорі Intel i5, буде починатися від 16 тисяч доларів.

В Intel сподіваються, що у найближчі п'ять років користувачі зможуть будувати своїх роботів на їхній платформі за ціною нижче тисячі доларів. !zn

Читайте також:

Вчені створили нанороботів з ниток ДНК

Американські інженери представили прототип робокопа

Британські вчені пообіцяли незабаром представити серію бюджетних побутових роботів

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі