Facebook провів кілька експериментів, спрямованих на те, щоб перевірити шкоду від надмірного користування соціальними мережами. Зокрема, студентів Мічиганського університету попросили протягом 20 хвилин читати стрічку новин в Facebook. До кінця дня їхНій настрій "був гіршим", ніж у тих, хто публікував новини і спілкувався з друзями в месенджері.
Варто зазначити, що деякі експерти вважають подібні заходи правильними, але недостатніми. "Не сказав би, що це радикальні зміни, які дійсно здатні щось змінити в тому, як люди користуються Facebook і Instagram. Це спосіб утримати баланс між бажанням змусити користувачів проводити якомога більше часу в Facebook і необхідністю нести відповідальність за тих, кому постійні повідомлення здаються тривожними або надокучливими ", - заявив Грант Бланк з Оксфордського інституту інтернету.
Раніше видання New York Times повідомляло, що Facebook передавала дані користувачів виробникам смартфонів. Зазначається, що серед цих виробників Apple, Amazon, BlackBerry, Microsoft і Samsung. Як підкреслює видання, соціальна мережа надавала дані користувачів без повідомлення про те, що ця інформація буде надана третім особам.
Останнім часом найбільшій світовій соцмережі не щастить - її стрясають потужні скандали, через які компанія переживає не кращі часи. Нещодавно, наприклад, новозеландський програміст звинуватив компанію в зборі даних користувачів, які пов'язані зі дзвінками та повідомленнями, причому підтвердив свої звинувачення документально.