За даними Forbes, втрати Цукеберга дорівнюють мільярдним статкам японського бізнесмена Такеміцу Такізакі, який знаходиться на 81 місці в рейтингу багатіїв. Також аналітики передбачили, що Цукерберг (займає третє місце в рейтингу товстосумів) може опуститися на шосте місце в рейтингу, якщо не поліпшиться його добробут.
За прогнозами компанії, виручка Facebook за другий квартал 2018 року (завершився 30 червня) зросла майже на 42% у порівнянні з торішніми показниками і досягла 13,23 млрд дол. Виручка від розміщення реклами в соцмережі у другому кварталі збільшилася на 42% до понад 13 млрд дол., однак витрати, спрямовані на посилення безпеки особистої інформації користувачів після скандалів з витоками даних, піднялися на 50% порівняно з 2017 роком, склавши 7,37 млрд дол.
Крім того, аналітиків також розчарували дані Facebook з приводу зростання числа користувачів соцмережі. Експерти Reuters вважали, що їх кількість складе близько 2,25 млрд, однак, згідно з опублікованими даними, за підсумками кварталу у соцмережі налічувалося лише 2,23 млрд активних користувачів.
Раніше видання New York Times повідомляло, що Facebook передавала дані користувачів виробникам смартфонів. Зазначається, що серед цих виробників Apple, Amazon, BlackBerry, Microsoft і Samsung. Як підкреслює видання, соціальна мережа надавала дані користувачів без повідомлення про те, що ця інформація буде надана третім особам.
Останнім часом найбільшій світовій соцмережі не щастить - її стрясають потужні скандали, через які компанія переживає не кращі часи. Нещодавно, наприклад, новозеландський програміст звинуватив компанію в зборі даних користувачів, які пов'язані зі дзвінками та повідомленнями, причому підтвердив свої звинувачення документально.