Білл Гейтс визнав помилкою комбінацію Ctrl+Alt+Del

Поділитися
Білл Гейтс визнав помилкою комбінацію Ctrl+Alt+Del
Гейтс заявив, що замість Ctrl+Alt+Del могла б використовуватися одна клавіша, але "хлопець, який спроектував клавіатуру для IBM PC, не захотів дати нам її".

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс в інтерв'ю з американським фінансистом Девідом Рубінштейном в Гарвардському університеті визнав, що рішення використовувати комбінацію клавіш Ctrl+Alt+Delete для входу в Windows було "помилкою".

Інтерв'юер поцікавився у Гейтса, чому йому (Рубинштейну) "потрібно натискати три клавіші Control, Alt Delete, - для того, щоб включити комп'ютер і програмне забезпечення". Гейтс у відповідь заявив, що для цього могла б використовуватися одна клавіша, але "хлопець, який спроектував клавіатуру для IBM PC, не захотів дати нам її".

Гейтс також пояснив, що обійтися зовсім без натискання клавіш було не можна, так як в цьому випадку сторонні програми могли б створювати підроблені вікна входу і таким способом красти логіни і паролі для Windows.

Винахідником комбінації клавіш Ctrl+Alt+Delete, в побуті відомої як "три клавіші", вважається інженер Девід Бредлі, один з творців IBM PC. За задумом Бредлі, одночасне натискання клавіш повинно було викликати "м'яку" (без відключення живлення) перезавантаження комп'ютера. Клавіші Control, Alt і Del інженер вибрав, так як вони перебували на клавіатурі IBM PC далеко один від одного і їх не можна було натиснути випадково.

У Windows 3.0 і більш ранніх версіях, а також у стандартній версії Windows 3.1x, натискання Ctrl+Alt+Delete викликало "м'яку" перезавантаження. У більш пізніх системах перезавантаження здійснювалася після другого натискання; перше натискання викликало або "синій екран" з підтвердженням дії (Windows 3.1x) або вікно "Закриття програм (Windows 95, 98, ME). !zn

Читайте також:

Білл Гейтс в 20-й раз поспіль очолив список найбагатших американців

Microsoft розповіла про технології найближчого майбутнього

В системі захисту Windows 8 знайшли небезпечну вразливість

Windows 7 перевершила за популярністю Windows XP

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі