Астрономи показали радіолокаційне зображення місця висадки "Аполлона-15"

Поділитися
Астрономи показали радіолокаційне зображення місця висадки Радіолокаційний знімок місця висадки "Аполлона-15" © N+1
Знімки були отримані в рамках випробування нової системи радіолокації.

Національна радіоастрономічна обсерваторія опублікувала результати тестових радіолокаційних спостережень, проведених за допомогою 100-метрового телескопа Грін-Бенк. Астрономам вдалося отримати радіолокаційне зображення регіону на Місяці, в якому відбулася висадка місії «Аполлон-15», повідомляє N+1.

Телескоп Грін-Бенк є найбільшим в світі повноповоротним параболічним радіотелескопом. Спостереження велися в рамках оснащення телескопа Грін-Бенк новим передавачем потужністю 500 кіловат, розробленого компанією Raytheon Intelligence & Space.

У ході спостережень телескоп Грін-Бенк, який працював як передавач сигналу, і VLBA, що грав роль приймача, побудували радарне зображення місця висадки "Аполлона-15", що знаходиться в південно-східній частині Моря Дощів на Місяці. На зображенні помітні об'єкти розміром до 5 метрів, зокрема видно каньйон Хедлі Рилл, гору Хедлі Дельта і кратер Хедлі С, діаметром близько шести кілометрів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

N + 1
N + 1

Раніше міжнародна група вчених ідентифікувала 109 тисяч нових кратерів на Місяці, для 19 тисяч з яких також вдалося встановити час появи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі