Збірна Латвії сенсаційно обіграла віце-чемпіонів світу, не пустивши їх до чвертьфіналу © rationallibertariancorner.com
Латвійці зуміли пробитися до чвертьфіналу хокейного турніру Сочі-2014, обігравши грізну Швейцарію. У ще одному матчі дебютанти турніру словенці здолали Австрію 4:0.

Збірна Латвії, поступившись у всіх матчах групового етапу, зуміла пробитися до 1/4 фіналу хокейного турніру Сочі-2014, обігравши Швейцарію 2:1.

Таким чином, латвійці зуміли помститися швейцарцям за поразку у першому матчі на Іграх, коли суперник розписався у їхніх воротах за 8 секунд до фінальної сирени - завдяки рикошету.

Одну з двох шайб латвійців на свій рахунок записав захисник "Донбасу" Оскарс Бартуліс.

Ще один досить несподіваний результат стався у протистоянні географічних сусідів словенців і австрійців. Словенія, будучи дебютантом турніру, зуміла показати гідну гру в Сочі: перемога над Словаччиною 3:1 багатьма було сприйнято як несподіванку. Однак вже у першому раунді плей-офф словенці показали, що вони дійсно заслужили перебувати серед провідних команд світу. Рахунок 4:0 говорить про правильно побудовану гру команди і про те, що в опонента практично не було шансів.

В інших матчах Чехія обіграла Словаччину 5:3, а Росія Норвегію 4:0. Словаки та норвежці - єдині хто не відчув смак перемог на Олімпіаді у Сочі - залишають турнір.

Отже, в 1/4 фіналу зустрінуться: Швеція - Словенія, Фінляндія - Росія, Канада - Латвія, США - Чехія.

Матчі відбудуться 19 лютого, а команди вийдуть на лід у зазначеному порядку. Півфінальні ігри відбудуться 21 лютого, наступного дня відбудеться поєдинок за 3-тє місце, а фінал заплановано на 23 лютого. !zn