Володар Кубка Гагаріна зупинив переможну ходу "Донбасу"

Володар Кубка Гагаріна зупинив переможну ходу "Донбасу" © hcdonbass.com
Московське "Динамо" обіграло донецьку команду на її льоду, вирвавшись на перше місце у конференції Захід.

Донецький "Донбас" перервав серію з двох перемог, поступившись на своєму льоду московському "Динамо" 2:3.

Чинні володарі Кубка Гагаріна завдяки успіху у Донецьку вийшли на перше місце у конференції Захід, випередивши санкт-петербурзький СКА. В активі москвичів - 76 очок, у пітерців на одне менше. "Донбас" посідає п'яту сходинку турнірної таблиці.

У Донецьку "Динамо" не стало демонструвати захисний хокей, який часто приносить результат, а одразу пішли вперед. На 6-й хвилині Сергій Соїн вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок. Основні події гри відбулися у другій 20-хвилинці. Команди двічі обмінялися влучними кидками, в результаті москвичі вийшли вперед 3:2.

А у третьому періоді "Динамо" включило свій пресинг і зуміло зберегти результат, таким чином взявши реванш за домашню поразку від донеччан. Зазначимо, що у складі москвичів був відсутній український хокеїст Костянтин Касянчук, який уже кілька ігор не потрапляє в основу.

Відзначимо, що наступний матч "Донбас" проведе 13 грудня в Донецьку проти підмосковного "Вітязя" - команди, яку колись тренував нинішній наставник українців Андрій Назаров. !zn