Україна і Великобританія - єдині команди у медальному заліку Сочі з однією бронзою

Фото
Українців і британців на Олімпіаді у Сочі об'єднує не зовсім вдалий виступ спортсменів: після шести днів розіграшу медальних комплектів на Іграх представники цих команд лише одного разу піднімалися на п'єдестал пошани.

Збірна України продовжує замикати медальний залік 22-х Оліпійськіх ігор у Сочі - з однією медаллю бронзової гідності українці разом з Великобританією знаходяться на останньому місці неофіційного медального заліку.

Лідирують у рейтингу німецькі спортсмени: після чудової перемоги саночників в естафеті (збірна Німеччини забрала всі золоті медалі у всіх розіграних в цьому виді чотирьох медальних комплектах) в активі збірної 7 золотих нагород, всього - 10 (7 золотих, 2 срібні і одна бронза).

Трохи поліпшили свої позиції в заліку американці: після того, як фрістайлісти окупували весь подіум у слоупстайлі, збірна США зібрала 12 медалей, однак на одну нагороду відстають від Норвегії, спортсмени якої вже кілька днів не можуть здобути перемогу в якомусь із видів програми.

Поліпшили свої позиції у медальному заліку збірна Польщі - після неймовірної перемоги Юстини Ковальчик у 10-кілометрових перегонах - і Китай. Для спортсменів з Піднебесної 13 лютого вийшло більш ніж вдалим: у ковзанярському спорті китаянки завоювали два золота - Лі Цзяньжоу перемогла на 500-метрівці, а Чжан Хун стала першою на вдвічі більшій дистанції.

Українці 13 лютого завершили непогано - зокрема, вдалими можна назвати виступи Сергія Семенова в біатлонних індивідуальних перегонах (9-те місце) і збірної України з санного спорту, які посіли 11-те місце в естафеті (Олена Шхумова, Андрій Кісь, Роман Захарків/Олександр Оболончик).

І нехай у змаганнях брало участь 12 екіпажів, наша команда зуміла випередити Корею, яка приймає наступну зимову Олімпіаду і вже має розвинену інфраструктуру, в тому числі і для санників. В Україні ж на сьогоднішній день - одна стародавня траса у Кременці.