Українці в Серії А: Маліновський забив шикарний дебютний гол за "Дженоа", у Коваленка відібрали забитий м'яч

Відео Доповнено
Українці забили голи в Італії.

Українські півзахисники "Дженоа" Руслан Маліновський та "Емполі" Віктор Коваленко відзначилися голами у матчах 13-го туру італійської Серії А.

Маліновський забив шикарним дальнім ударом на 38-й хвилині у поєдинку проти "Фрозіноне".

30-річний гравець в один дотик ударив по воротах з-за меж штрафного майданчика і влучив у саму дев'ятку.

Для Маліновського цей гол став дебютним у складі "Дженоа". Руслан провів на полі 80 хвилин, а гра завершилася з рахунком 1:2.

Відео голу Маліновського можна подивитися тут.

Віктор Коваленко вийшов на поле на 70-й хвилині зустрічі у матчі "Емполі" - "Сассуоло", а на 86-й хвилині зробив рахунок 3:3. Гол українця не допоміг його команді врятувати нічию, а "Емполі" поступився з рахунком 3:4.

Відео голу Коваленка можна подивитися тут.

Це другий гол хавбека у п'яти матчах за італійську команду. Перший він забив минулого туру - 1:0 з "Наполі".

UPD: Офіційний сайт Серії А третій забитий м'яч "Емполі" записав на автогол захисника "Сассуоло" Матіаса Віньї.

Раніше повідомлялося про те, що молодий український футболіст підписав контракт із клубом італійської Серії А.