У Бразилії спалахнув скандал через бажання футболіста перейти в "Шахтар" — ЗМІ

Поділитися
У Бразилії спалахнув скандал через бажання футболіста перейти в © Getty Images
Гравець хоче перебратися в Україну.

18-річний півзахисник "Фламенго" Раян Роберто став винуватцем скандалу в Бразилії, повідомляє журналістка Моніка Алвес на своїй сторінці в соціальній мережі Х.

За інформацією джерела, молодий бразилець отримав привабливу пропозицію від "Шахтаря" і повідомив керівництву "Фламенго" про своє бажання покинути чемпіонат Бразилії. Після цього лівий вінгер був відсторонений від матчів і тренувань з першою командою і U-19.

Зазначається, що гравцем цікавиться ще низка європейських клубів, однак у сім'ї гравця заявили про те, що попередню угоду з "гірниками" вже укладено.

Роберто переважно виступає за клубну команду U-20, провівши в її складі 15 матчів (шість голів і один асист).

Раян Роберто також провів два матчі за основну команду "Фламенго", не відзначаючись результативними діями.

На цей час у складі "Шахтаря" виступають 12 бразильських футболістів.

Раніше "Шахтар" оголосив про трансфер 17-річного бразильського таланта.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі