Українці в АПЛ: Зінченко та Забарний відсвяткували перемоги, "Ньюкасл" розгромив "Челсі" з Мудриком

Українці в АПЛ: Зінченко та Забарний відсвяткували перемоги, © Getty Images
Команди з українцями провели чергові матчі.

Українські футболісти взяли участь у матчах 13-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Лондонський "Челсі" на виїзді зустрічався з "Ньюкаслом" і зазнав поразки з рахунком 1:4.

Український вінгер Михайло Мудрик з'явився на полі у складі "синіх" на 69-й хвилині на заміну, але вплинути на ситуацію не зумів.

"Ньюкасл" – "Челсі" – 4:1

Голи: Ісак, 13, Ласселс, 60, Жоелінтон, 61, Гордон, 83 – Стерлінг, 23

"Челсі" з 16 очками йде десятим у турнірній таблиці АПЛ.

Відеоогляд матчу

"Борнмут" із захисником збірної України Іллею Забарним зустрічався в гостях із "Шеффілдом" і здобув перемогу з рахунком 3:1

Забарний провів на полі всю гру та отримав оцінку 7,2 від порталу SofaScore, що є найкращим показником серед захисників команди.

"Борнмут" набрав 12 очок і посідає 16-те місце у таблиці.

"Шеффілд" – "Борнмут" – 1:3

Голи: Макберні, 90+7 – Таверньє, 12, 51, Клюйверт, 45+3

Лондонський "Арсенал" гостював у "Брентфорда" та переміг з рахунком 1:0 завдяки голу Хаверца на 89-й хвилині. Ця перемога дозволила "канонірам" очолити турнірну таблицю Прем'єр-ліги.

Усю гру на полі у складі "Арсеналу" провів Олександр Зінченко. Українець в одному з епізодів урятував ворота команди від гола. За підсумками матчу він отримав оцінку 8,5 від порталу SofaScore – найкращу серед усіх гравців на полі.

У стартовому складі "Брентфорда" дебютував український півзахисник Єгор Ярмолюк, якого замінили на 70-й хвилині.

"Брентфорд" – "Арсенал" – 0:1

Гол: Хаверц, 89

Раніше повідомлялося про те, що "Манчестер Сіті" та "Ліверпуль" не визначили переможця у центральному матчі туру АПЛ.