Український плавець Романчук завоював бронзу чемпіонату світу на короткій воді

Український плавець Романчук завоював бронзу чемпіонату світу на короткій воді Романчук виграв медаль у заключний день змагань © НОК України
Українець став третім.

У вівторок, 21 грудня, українець Михайло Романчук виграв бронзу чемпіонату світу з плавання на короткій воді на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Український спортсмен в ОАЕ показав час 14.10,94 хвилин у фінальному запливі, пропустивши вперед Флоріана Велльброка з Німеччини, який встановив новий світовий рекорд та олімпійського чемпіона у цьому виді Ахмеда Хафнауї.

Нагадаємо, що Михайло Романчук є провідним українським плавцем. Романчук є багаторазовим чемпіоном та призером європейських першостей, Універсіади, а також двічі ставав срібним призером чемпіонату світу. На літній Олімпіаді-2022 у Токіо Романчук завоював срібло та бронзу.

Раніше повідомлялося про те, що український плавець Романчук відмовився від участі у чемпіонаті Європи в Росії.