Український плавець Романчук завоював срібну медаль Олімпіади в Токіо

Український плавець Романчук завоював срібну медаль Олімпіади в Токіо Романчук здобув дві медалі в Токіо © НОК України
Українець здобув вже другу нагороду в Токіо.

Український плавець Михайло Романчук посів друге місце у фіналі Олімпіади в Токіо на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Український спортсмен подолав кваліфікацію з найкращим результатом, а у вирішальному запливі вів боротьбу з американцем Робертом Фінке і німцем Флоріаном Веллброком.

На останніх 200 метрах Романчук зумів випередити Веллброка, але дістати Фінке йому не вдалося. Українець показав результат 14.40,66 і відстав від переможця на 1,01 секунди.

Ще один українець Сергій Фролов у фінальному запливі став останнім.

1500 м, вільний стиль, чоловіки. Фінал

1. Роберт Фінке (США) - 14.39,65

2. Михайло Романчук (Україна) - 14.40,66

3. Флоріан Веллброк (Німеччина) - 14.40,91

8. Сергій Фролов (Україна) - 15.04,26

Це перше срібло для збірної України в Токіо - раніше українська команда здобула п'ять бронзових нагород.

Раніше Романчук став бронзовим призером Ігор в Токіо на дистанції 800 метрів вільним стилем.