Українка Джима потрапила в топ-10 мас-старту на етапі Кубка світу з біатлону

Українка Джима потрапила в топ-10 мас-старту на етапі Кубка світу з біатлону Джима замкнула десятку © Оксана Гаранец
Українська біатлоністка зайняла 10-е місце.

Сьогодні, 23 січня, відбувся жіночий мас-старт на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці.

Найкращою серед українок стала Юлія Джима, яка посіла десяте місце. Відзначимо, що на колі перед останньою стрільбою Джима впала, а на четвертій стрільбі промазала останнім пострілом. До цього всі рубежі вона пройшла чисто.

Перемогу в гонці здобула француженка Жюлія Симон, яка випередила Ханну Оберг зі Швеції і австрійку Лізу Терезу Хаузер.

Нагадаємо, що новий біатлонний сезон складається з десяти етапів, а чемпіонат світу пройде в словенській Поклюці. Останній етап відбудеться в Холменколлені з 16 по 21 березня.

В активі України в нинішньому розіграші всього одна срібна медаль, яку в індивідуальній гонці завоювала Юлія Джима.

Раніше повідомлялося про те, що Україна потрапила в топ-10 чоловічої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в Оберхофі.