Україна потрапила в топ-10 чоловічої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в Оберхофі Естафету виграла Франція
Українці показали найкращу стрільбу серед усіх команд.

15 січня на шостому етапі Кубка світу з біатлону в Оберхофі відбулася чоловіча естафета.

Збірна України в складі Артема Тищенка, Дмитра Підручного, Антона Дудченка та Артем Прими посіла шосте місце.

Українці показали найкращу стрільбу серед усіх команд, по ходу дистанції використавши два додаткові патрони, але програвши багатьом збірним по швидкості.

Перемогу здобула збірна Франції, яка випередила команди Норвегії та Італії.

Нагадаємо, що новий біатлонний сезон складається з десяти етапів, а чемпіонат світу пройде в словенській Поклюці. Останній етап відбудеться в Холменколлені з 16 по 21 березня.

Біатлоністи збірної України поки жодного разу не піднімалися на п'єдестал пошани в цьому сезоні.

Раніше повідомлялося про те, що українець Підручний увійшов в топ-10 спринту на етапі Кубка світу з біатлону.