"Реал" з українцем Луніним та "Манчестер Сіті" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

© Getty Images
Мадридці у важкій грі змогли оформити вихід у наступну стадію ЛЧ.

6 березня відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ще в двох парах.

"Реал" після важкої виїзної перемоги над "Лейпцигом" з рахунком 0:1, провів таку ж напружену гру і у матчі-відповіді.

На "Сантьяго Бернабеу" краще виглядали німці, а матч завершився з рахунком 1:1.

"Лейпциг" більше бив, більше загрожував воротам українського голкіпера Луніна, проте першим пропустив від Вінісіуса. Майже одразу ж гості зусиллями Орбана зрівняли результат, але навіть незважаючи на тиск наприкінці, перевести гру у додатковий час не зуміли.

"Реал" – РБ "Лейпциг" – 1:1 (перший матч – 1:0)

Голи: Вінісіус, 65 – Орбан, 68

В Англії "Манчестер Сіті" легко розібрався із датським "Копенгагеном". Підопічні Гвардіоли здобули перемогу з ідентичним рахунком першого матчу – 3:1.

Усі голи були забиті у першій половині гри. За "міщан" відзначилися Аканджі, Альварес та Голанд, а гол престижу у "Копенгагена" на свій рахунок записав Ельюнуссі.

"Манчестер Сіті" – "Копенгаген" – 3:1 (перший матч – 3:1)

Голи: Аканджі, 5, Альварес, 9, Голанд, 45+3 - Ельюнуссі, 29.

Таким чином, "Реал" та "Манчестер "Сіті" приєдналися до "Баварії" та ПСЖ, які днем раніше також пробилися до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Раніше УЄФА презентував деталі оновленого формату єврокубків.