"Баварія" та ПСЖ стали першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів

"Баварія" пройшла "Лаціо" © EPA-EFE/ANNA SZILAGYI
Обидві команди здобули впевнені перемоги.

5 березня відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у двох парах.

Мюнхенська "Баварія" приймала римський "Лаціо" після того, як італійці виграли перший поєдинок із рахунком 1:0.

На своєму полі німецький гранд розгромив суперника. Перший гол на свій рахунок записав Гаррі Кейн, який вдало зіграв на добиванні головою. Ще до перерви господарі подвоїли перевагу: Маттейс де Лігт пробив у кут, а м'яч від голови Томаса Мюллера залетів у ворота. Остаточний рахунок встановив Кейн, який після сейву голкіпера добив м'яч у порожні ворота.

"Баварія" – "Лаціо" – 3:0 (перший матч – 0:1)

Голи: Кейн, 39, 66, Мюллер, 45+2

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

В Іспанії "Реал Сосьєдад" приймав французький ПСЖ. У Парижі господарі поля перемогли з рахунком 2:0 і у другій грі їм вдалося підтвердити свою перевагу.

Героєм поєдинку став Кіліан Мбаппе, який забив по голу у кожному з таймів та приніс ПСЖ перемогу з рахунком 2:1. Єдиний гол за господарів на останніх хвилинах на свій рахунок записав Мікель Меріно.

"Реал Сосьєдад" – "Парі Сен-Жермен" – 1:2 (перший матч – 0:2)

Голи: Меріно, 89 – Мбаппе, 15, 56

Раніше УЄФА презентував деталі оновленого формату єврокубків.