"Реал" із Луніним у воротах був знищений "Барселоною" у Ель Класіко

Відео
© EPA-EFE/JUANJO MARTIN
Українець пропустив чотири голи.

У суботу, 26 жовтня, у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в рамках 11 туру чемпіонату Іспанії "Реал" приймав каталонську "Барселону".

Поєдинок у столиці Іспанії завершився розгромною перемогою каталонців із рахунком 4:0. Перший тайм зустрічі пройшов практично без загроз воротам, а команди були більш обережні.

Долю всього протистояння було вирішено на старті другої половини гри, коли польський нападаючий "Барси" Роберт Левандовський відзначився дублем за дві хвилини – спочатку форвард реалізував вихід віч-на-віч з українцем Луніним, а потім точно пробив головою після навісу з правого флангу.

Далі "Реал" перебував у глибокому нокауті і став провалюватися в центрі оборони, а поляк міг забивати ще двічі, проте влучив у стійку та пробив вище.

А ось черговими провалами наприкінці гри скористалися Ямаль та Рафінья, які по разу забили у ворота українського кіпера мадридського "Реала".

"Реал" – "Барселона" – 0:4

Голи: Левандовський, 54, 56, Ямаль, 78, Рафінья, 84

"Реал": Лунін, Васкес, Рюдігер, Мілітао, Менді (Фран Гарсія, 86), Тчуамені (Модріч, 63), Камавінга (Діас, 77), Вальверде, Беллінгем, Вінісіус, Мбаппе

"Барселона": Пенья, Кунде, Іньїго Мартінес, Кубарсі, Бальде, Педрі (Гаві, 87), Касадо (Ольмо, 65), Фермін Лопес (де Йонг, 46), Ямаль, Левандовський, Рафінья

Попередження: Касадо, Кунде, Іньїго Мартінес, Пенья - Мілітао.

Відеоогляд матчу

'

Таким чином, "Барселона" перервала серію із чотирьох матчів без перемог в Ель Класіко.

Після 11-ти зіграних матчів в іспанській Прімері "Реал" займає другий рядок, відстаючи від лідируючої "Барси" на шість очок.

Раніше повідомлялося про те, що "Барселона" зіграє проти "Реала" в унікальних футболках.