"Полісся" та "Дніпро-1" не зуміли визначити переможця у центральному матчі туру УПЛ

Відео
© УПЛ
Команди зіграли внічию.

У п'ятницю, 8 грудня, у Житомирі у рамках центрального матчу 17-го туру української Прем'єр-ліги місцеве "Полісся" приймало "Дніпро-1".

Поєдинок на стадіоні "Центральний" завершився з рахунком 1:1. Перший тайм команди провели в рівній боротьбі, з невеликою перевагою гостей, а вже у другому таймі почали забивати – спочатку Філіппов влучним ударом вивів "Дніпро-1" вперед, а через деякий час Лукас Тейлор виграв боротьбу у оборонців "Полісся" і переграв голкіпера господарів.

"Полісся" – "Дніпро-1" – 1:1

Голи: Тейлор, 63 - Філіппов, 49.

"Полісся": Бойко, Чоботенко, Гітченко, Тейлор, Смоляков, Танковський, Крушинський (Кушніренко, 56), Макуана, Козак (Шастал, 70), Грицук (Аріелсон, 56), Будківський.

"Дніпро-1": Кінарейкін, Адамюк, Сваток, Сарапій, Кравець (Мірошниченко, 68), Бабенко, Піхальонок, Рубчинський, Гуцуляк, Танчик (Пурита, 90+2), Філіппов.

Попередження: Рубчинський – Будківський, Шастал, Тейлор.

Таким чином, "Дніпро-1" набрав 34 очки та вийшов у одноосібні лідери УПЛ. Проте "Кривбас" має гру в запасі. Клуб "Полісся" із 32 очками залишився на третій позиції.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" у більшості обіграло "Металіст 1925" у перенесеному матчі УПЛ.