"Динамо" в більшості обіграло "Металіст 1925" у перенесеному матчі УПЛ

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни без проблем взяли три очки.

У четвер, 7 грудня, відбувся перенесений матч третього туру української Прем'єр-ліги, в якому київське "Динамо" зустрічалося з харківським "Металістом 1925".

Підопічні Олександра Шовковського здобули перемогу з рахунком 4:2.

Вже на 22-й хвилині рахунок був 2:0 на користь киян – дубль оформив Назар Волошин. На 30-й хвилині Дмитренко скоротив відставання, проте досить швидко рахунок став 3:1 – Ванат ударом головою замкнув подачу з кутового.

Перед перервою Бичек отримав другу жовту та залишив харків'ян у меншості. У середині другого тайму "Металіст 1925" несподівано скоротив відставання до одного гола зусиллями Ременюка. Проте врятувати нічию гостям не вдалося, а крапку на 90-й хвилині поставив динамівець Дячук.

"Динамо" – "Металіст 1925" – 4:2

Голи: Волошин, 11, 22, Ванат, 34, Дячук, 90 – Дмитренко, 30, Ременюк, 72

"Динамо": Нещерет, Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Волошин, Буяльський (Царенко, 60), Шапаренко (Андрієвський, 59), Кабаєв (Караваєв, 60), Ванат (Супряга, 82)

"Металіст 1925": Сидоренко, Капінус, Є.Ткачук, Червак, Фаріна, Бичек, Габелок (А.Ткачук, 59), Мартинюк, Арі (Ременюк, 58), Сидоров (Борячук, 67), Дмитренко (Чирук, 76)

Попередження: Бичек, Фаріна

Вилучення: Бичек, 40 (друга жовта)

Відеоогляд матчу

"Динамо" здобуло третю поспіль перемогу і піднялося до топ-5 турнірної таблиці УПЛ, маючи три поєдинки у запасі. "Металіст 1925" йде на 11-му рядку.

Раніше повідомлялося, що лідер "Дніпра-1" зламав ногу на тренуванні і вибув на тривалий термін.