"Дніпро-1" обіграв "Шахтар" і вийшов на перше місце в УПЛ

© СК "Дніпро-1"
Донеччани зазнали поразки.

У неділю, 12 жовтня, у Львові на "Арені Львів" у рамках заключного матчу 14-го туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" зустрічався із "Дніпром-1".

Поєдинок завершився перемогою дніпрян із рахунком 3:1. "Гірники" відкрили рахунок уже на старті матчу, коли Сікан розібрався у штрафному майданчику та пробив Волинця.

Здавалося, що донеччани контролюють хід гри, проте наприкінці тайму пропустили – Сарапій залишився один після подачі з кутового і відправив круглого в сітку.

На початку другого тайму гості шокували підопічних Пушича – спочатку Гуцуляк шикарним ударом вразив дальній кут воріт Різника, а за кілька хвилин Лєднєв чудовим пострілом зі штрафного зробив рахунок 3:1.

Далі "Шахтар" насів на ворота "Дніпра-1", проте навіть одного небезпечного моменту створити не зумів.

"Шахтар" – "Дніпро-1" – 1:3

Голи: Сікан, 5 – Сарапій, 41, Гуцуляк, 51, Леднєв, 55

"Шахтар": Різник, Конопля (Гочолеїшвілі, 60), Бондар, Ракицький (Азаров, 60), Матвієнко, Степаненко (Келсі, 71), Зубков (Кащук, 85), Судаков, Криськів, Невертон (Егіналду, 71)

"Дніпро-1": Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошниченко, Бабенко, Піхальонок (В.Кравець, 93), Рубчинський, Гуцуляк, Леднєв (Горбунов, 87), Філіппов (Вітіньо, 73)

Попередження: Бондар – Бабенко.

Після цього матчу Дніпро-1 набрав 30 очок і вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Шахтар вперше програв за Маріно Пушича в чемпіонаті України і займає четверту позицію.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" обіграло "Кривбас" у першому матчі після звільнення Луческу.