Плей-офф НХЛ: "Бостон" вириває перемогу у "Піттсбурга" і опиняється за крок від фіналу

Плей-офф НХЛ: "Бостон" вириває перемогу у "Піттсбурга" і опиняється за крок від фіналу "Ведмедики" виявилися сильнішими і на домашньому льоду © bostonglobe.com
І на домашньому льоду "ведмеді" виявилися сильнішими за беззаперечного переможця регулярного чемпіонату.

У третьому матчі фінальної серії плей-офф Східної конференції "Бостон Брюїнз" обіграв у другому овертаймі "Піттсбург Пінгвінз" 2:1 і веде у серії 3-0. Тепер команді з Массачусетсу треба виграти лише один поєдинок, щоб вийти у фінал Кубка Стенлі.

Наступний матч відбудеться 7 червня у Бостоні.

Як і у другому матчі серії, в якому "пінгвіни" зазнали нищівної поразки на домашньому льоду 1:6, у Бостоні, не обійшлося без помилок лідерів переможців регулярки: Євген Малкін наслідував поганий приклад Сідні Кросбі, обрізався в середній зоні, коли його партнери вже пішли в наступ. Патріс Бержерон почав атаку, обігрався з Маршаном і точним кидком приніс своїй команді перемогу. Йшла 95-та хвилина зустрічі...

А починалося все так само, як і на кілька днів раніше: голкіпер "пінгвінів" знову зробив помилку і на 2-й хвилині "Бостон" відкрив рахунок: Мілан Лучіч викотився з-за воріт і кинув у ближній кут. Щоправда, невдача не збентежила воротаря і пізніше він зробив кілька сейвів. В середині другого періоду гості зрівняли рахунок - Кросбі виграв вкидання, а Кунітц опинився на вістрі атаки - 1:1. Розвинути свій успіх "Пітсбургу" не вдалося - "ведмедики" добре захищалися, а потім поступово перевели гру від своїх воріт.

У третьому періоді ініціативою володіли "пінгвіни", Малкін був у центрі уваги, однак вийти вперед гості так і не зуміли. А в овертаймі у боротьбі характерів сильнішим виявився "Бостон".

"Бостон" - "Піттсбург" - 2:1 ВІД(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Голи: Крейчі (Лучіч), 01:42 (1:0). Кунітц (П. Мартін, Дюпюї), 28:51 (1:1). П. Бержерон (Б. Маршан), 95:19 (2:1).

Воротарі: Раск - Вокоун.

Кидки: 40 (10+11+4+9+6) - 54 (10+15+14+7+8).

Рахунок у серії: 3-0 (перший матч - 3:0, другий - 6:1).

Зазначимо, що пізно ввечері 6 червня відбудеться четвертий матч фінальної серії Заходу, в якому "Лос-Анджелес" прийме "Чикаго Блек Хокс". Рахунок у серії 2:1 на користь "Яструбів". !zn