Невдачі на стрільбищі не дозволили українським біатлоністкам завоювати ще одну медаль Сочі

Невдачі на стрільбищі не дозволили українським біатлоністкам завоювати ще одну медаль Сочі Віта Семеренко зазнала невдачі на стрільбищі © litva-tour.eu
Індивідуальні біатлонні перегони у жінок завершилися ще одним розчаруванням для українських уболівальників. Найбільші шанси принести Україні ще одну медаль Сочі-2014 мала Олена Підгрушна. Однак прикрий промах в останньому пострілі відкинув її назад.

Представниці збірної України з біатлону не зуміли принести ще одну медаль в українську скарбничку на Олімпіаді у Сочі.

За результатами індивідуальних перегонів на 15 км найкращий час (7-мий) показала наймолодша з команди Юлія Джима. Чемпіонка світу-2013 Олена Підгрушна претендувала навіть на срібну медаль, однак через промахи в 20-му пострілі на четвертому вогневому рубежі, вона втратила лідерські позиції і у результаті опинилася поза межами п'єдесталу, на 8-му місці. Невдачі на останній стрільбі зазнала і бронзова призерка Сочі Віта Семеренко - вона допустила три промахи, які означали додавання трьох хвилин до її часу. У підсумку - фініш на 29-му місці. Валя Семеренко фінішувала 19-ю.

Перемогу в перегонах здобула білоруска Дарина Домрачова, другий результат показала швейцарка Селіна Гаспаріні, третьою до фінішу прийшла ще одна представниця Білорусі Надія Скардіно. Вперше в історії Олімпіади білоруські спортсмени одночасно піднялися на дві сходинки п'єдесталу пошани.

Польща +03.07,7

Домрачова несподівано перемогла з великим відривом - 1.15,7. Такий відрив - рекорд олімпійських трас. Зазначимо, що Домрачова також стала першою в історії Білорусі дворазовою олімпійською чемпіонкою зимових Ігор.

Нагадаємо, 16 лютого відбудуться перегони з масовим стартом у чоловіків, де має шанс представити Україну Сергій Семенов - за результатами попередніх перегонів тільки йому вдалося наблизитися до цього старту. Поки, втім, Семенов - перший серед запасних гонщиків. Він зможе вийти на змагання тільки в разі відмови кого-небудь з учасників. !zn