Українець Сергій Семенов увійшов в десятку найкращих біатлонної гонки на 20 км

Українець Сергій Семенов увійшов в десятку найкращих біатлонної гонки на 20 км © litva-tour.eu
Сергій Семенов реабілітувався за невдачі чоловічої збірної на Олімпіаді в Сочі, фінішувавши в топ-10 індивідуальної гонки. Перемогу в ній здобув француз Мартен Фуркад, який став дворазовим чемпіоном Сочі-2014.

Український біатлоніст Сергій Семенов посів 9-е місце в індивідуальній гонці на 20 км на Олімпіаді-2014, відставши від переможця француза Мартена Фуркада на 1 хвилину і 36,2 секунди.

Українець допустив лише один промах, і завдяки непоганому ходу опинився в групі лідерів, зумівши випередити самого Уле-Ейнара Бьорндалена, який у результаті з-за невдалої стрільби фінішував лише 34-м.

Таким чином, Семенову вдалося показати поки найкращий результат чоловічої збірної на Олімпіаді в Сочі. Інші українці - Андрій Дериземля, Дмитро Підручний та Артем Прима фінішували з більш ніж п'ятихвилинним відставанням від переможця - на 46-му, 55-м і 80-му місцях відповідно.

Срібло на цій дистации завоював німець Ерік Лессер, бронзу - росіянин Євген Гаранич. Примітно, що обидва спортсмени принесли своїм командам перші медалі на Іграх Сочі, а для німців це досягнення поширилося і на жіночу команду.