"Металург" відстояв нічию у Луганську, подарувавши надію своєму тренеру

"Металург" відстояв нічию у Луганську, подарувавши надію своєму тренеру © detskiymir.vn.ua
У заключному поєдинку другого туру першості у топ-дивізіоні була зафіксована нульова нічия.

Луганська "Зоря" зіграла внічию 0:0 з запорізьким "Металургом" у рамках другого туру чемпіонату Прем'єр-ліги України, виявившись поряд із "Дніпром" єдиною командою, яка не пропускала у свої ворота в нинішньому сезоні.

У той же час запорожці зуміли здобути перше очко в чемпіонаті, подарувавши надію своїм уболівальникам, що нинішній сезон не буде таким провальним, як попередній. Між тим, за інформацією газети "Команда", перед матчем керівництво "Металурга" поставило завдання перед головним тренером Сергієм Пучковим набрати в наступних двох іграх 4 очки - інакше підуть кадрові перестановки у тренерському штабі. Що ж, один заліковий пункт підопічні Пучкова вже заробили - залишилося тільки переграти "Волинь" у наступному турі.

Поєдинок прогнозовано розпочався з атак "Зорі". Запорожці спробували нав'язати супернику контргру, один небезпечний удар у виконанні захисника Євгена Опанасенка вони все-таки організували. Луганчани ж проявили справжню щедрість нереалізації гольових ситуацій. При такому підході цілком логічно, що гостям вдалося відстояти свої ворота у недоторканності.

Після перерви настала певна пауза у діях господарів - щоправда футболісти "Металурга" не зуміли скористатися даною ситуацією. Вихід Лакі Ідахора дещо оживив "чорно-білих", але створити по-справжньому небезпечний момент у другій 45-хвилинці їм не вдалося.

Зате близькі до несподіваної перемоги були запорожці - Олексій Годін на 81-й хвилині виконував штрафний і лише відчайдушний стрибок голкіпера Віталія Постранського врятував "Зорю" від голу.

"Зоря" - "Металург" - 0:0

"Зоря" (Луганськ): Постранський, В. Вернидуб, Гордієнко (Галюза, 66), Шуньїч, Гнатович, Грицай, Любеновіч, Чайковський, Хомченовський, Болі (Ідахор, 63), Данілу (Петряк, 72).

"Металург" (Запоріжжя): Грдлічка, Коротецький, Опанасенко, Нестеров, Гавриш (Годін, 77), Сахневич, Рудика (Тейку, 64), Матяж, Годой (Лазарович, 79), Шевчук, Штурко.

Покарання: Данілу, 7. Болі, 20. Рудика, 35. Штурко, 41. Грдлічка, 67. Чайковський, 69 (попередження).

Суддя: Скрипак (Київська обл.).

22 липня. Луганськ. Стадіон "Авангард".

У наступному турі луганчани спробують довести свої амбіції у матчі з "Дніпром". Щоправда, для цього їм треба буде явно налагодити командні дії в атаці і гру в обороні.