Канадський нападник побив рекорд великого Уейна Гретцкі, закинувши двічі за 8 секунд

Канадський нападник побив рекорд великого Уейна Гретцкі, закинувши двічі за 8 секунд Тейлор Холл побив рекорд Уейна Гретцкі © nhl.com
Одноклубник Великого, 21-річний Тейлор Холл відзначився два рази за рекордний проміжок часу у матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги.

Нападник "Едмонтон Ойлерс" Тейлор Холл побив рекорд свого великого одноклубника Уейна Гретцкі, забивши дві шайби у ворота суперника протягом 8 секунд.

21-річний лівий крайній відзначився у поєдинку регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги з "Нью-Йорк Айлендерз": при рахунку 0:1 у першому періоді Холл забив два голи і вивів свою команду вперед. Втім, вже після перерви ньюйоркці відповіли шайбами Кайла Окпосо і Джона Тавареса, здобувши перемогу 3:2.

Досягнення канадського форварда датувалося 18-го грудня 1981 року, коли Гретцкі у формі "нафтовиків" оформив дубль за 9 секунд у поєдинку з "Сент-Луїс Блюз".

"Просто чудово. Тейлор - хороший і талановитий хлопець. Хокей цікавий тим, що подібні рекорди рано чи пізно може побити хтось інший", - прокоментував досягнення Тейлора Уейн Гретцкі.

Відзначимо, що на сьогоднішній день "Едмонтон", що володіє одним з найбільш молодих і перспективних складів у Лізі, займає останнє місце у Західній конференції НХЛ. Лідирує тут "Сан-Хосе Шаркс". !zn