Євро-2024: важкий старт Італії, Швейцарія розібралася з Угорщиною

Євро-2024: важкий старт Італії, Швейцарія розібралася з Угорщиною © Calcionews24.com
Стартував груповий етап фінальної частини континентальної першості.

У суботу, 15 червня, відбулися матчі стартового туру групового етапу Євро-2024 у квартетах A та B.

Результати матчів Євро-2024 15 червня

У першому матчі дня Швейцарія здобула перемогу над угорцями з рахунком 3:1. У першому таймі команда Якіна відзначилася двічі, у другій половині Угорщина зуміла відіграти один м'яч і повернутися в гру, проте в компенсований час пропустила третій.

Група A. 1-й тур

Кельн, "Рейн-Енергі-Штадіон"

Угорщина – Швейцарія - 1:3

Голи: Варга, 66 – Дуа, 12, Ебішер, 45, Емболо, 90+3

Угорщина: Гулачі, Ланг (Болла, 46), Орбан, Фіола, Салаї (Дардаї, 79), Керкез (Адам, 79), Надь (Кляйнхайслер, 67), Собослаї, Саллаї, Шефер, Варга.

Швейцарія: Зоммер, Відмер (Стергіу, 68), Аканжи, Шер, Родрігес, Фройлер (Сієрро, 86), Джака, Ебішер, Ндоє (Рідер, 86), Дуа (Амдуні, 68), Варгас (Емболо, 74).

Попередження: Салаї, Фіола – Відмар, Фройлер

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

У другому матчі дня Іспанія розгромила Хорватію з рахунком 3:0. Звіт про поєдинок можна почитати тут.

Група B. 1-й тур

Берлін, "Олімпіаштадіон"

Іспанія – Хорватія - 3:0

Голи: Мората, 29, Руїс, 32, Карвахаль, 45+2.

Діючі чемпіони Європи італійці здобули важку вольову перемогу над Албанією. Команду Спаллетті на 22-й секунді шокував Недім Байрамі, який відзначився найшвидшим голом в історії чемпіонатів Європи.

Італійці зуміли одразу ж увімкнутися і забити два швидкі голи у відповідь - на 11-й хвилині Бастоні головою зрівняв результат, а через 5 хвилин Барелла дальнім ударом забив переможний гол.

Зазначимо, що наприкінці зустрічі албанці мали чудовий шанс зрівняти рахунок, проте команду в непростому епізоді врятував кіпер Джанлуїджі Доннарумма

Дортмунд, "Сигнал Ідуна Парк"

Італія – Албанія - 2:1

Голи: Бастоні, 11, Барелла, 16 - Байрамі, 1.

Італія: Доннарумма, Дімарко (Дарміан, 82), Калафіорі, Бастоні, Ді Лоренцо, Барелла (Фолоруншо, 90+2), Жоржиньо, К’єза (Камб’язо, 77), Пеллегріні (Крістанте, 77), Фраттезі, Скамакка (Ретегі, 82).

Албанія: Стракоша, Мітай, Аєті, Джимсіті, Хісай, Байрамі (Мучі, 86), Рамадані, Аслані, Сефері (Лячі, 69), Броя (Манай, 77), Асані (Ходжа, 68).

Попередження: Пеллегріні, Калафіорі – Броя, Ходжа

17-й чемпіонат Європи в історії пройде в Німеччині до 14 липня у таких містах: Берлін, Дортмунд, Дюссельдорф, Франкфурт-на-Майні, Гельзенкірхен, Гамбург, Кельн, Лейпциг, Мюнхен, Штутгарт.

Раніше повідомлялося про те, що збірна Німеччини відкрила Євро-2024 розгромною перемогою.