Туреччина і Нідерланди стали останніми чвертьфіналістами Євро-2024

Туреччина і Нідерланди стали останніми чвертьфіналістами Євро-2024 © EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF
Відбулися заключні матчі 1/8 фіналу турніру.

2 липня відбулися два заключні матчі 1/8 фіналу плей-офф чемпіонату Європи-2024 з футболу.

Результати матчів дня Євро-2024

Нідерланди не зазнали проблем із румунами, здобувши розгромну перемогу в Мюнхені з рахунком 3:0.
Команда Кумана весь поєдинок виглядала набагато краще за кривдників збірної України, забивши три голи.

Героями зустрічі стали Коді Гакпо і Доніелл Мален. Футболіст "Ліверпуля" відзначився голом і результативною передачею, а гравець "Боруссії" забив два голи.

Нідерланди вперше з 2008 року гратимуть у чвертьфіналі Євро.

Мюнхен, стадіон "Альянц Арена", 1/8 фіналу

Румунія – Нідерланди - 0:3

Голы: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3.

Румунія: Ніце, Раціу, Драгушин, Бурке, Могош (Раковіцан, 38), Марін (Чікелдеу, 72), Хаджі (Алібек, 72), Марін, Ман, Станчу (Олару, 88), Дрегуш (Міхейле, 73).

Нідерланди: Вербрюгген, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 69), де Врей, Дюмфріс, Сімонс, Гакпо (Вегхорст, 84), Рейндерс, Схаутен (Верман, 69), Бергвейн (Мален, 46), Депай (Блінд, 90+2).

Попередження: Марін – Дюмфріс, Мален.

Відеоогляд матчу можна подивитися за посиланням.

Турецька збірна в напруженому матчі зуміла здобути останню путівку до чвертьфіналу турніру, обігравши міцну збірну Австрії з рахунком 2:1.

Дублем у складі турецької збірної відзначився Демірал, двічі забивши після кутових. Перший гол захисник забив на першій хвилині поєдинку, відзначившись найшвидшим голом в історії плей-оф чемпіонатів Європи.

Австрійці також із кутового зуміли відіграти один м'яч, а на останній хвилині компенсованого часу Баумгартнер мав нереальний шанс перевести матч в овертайм, однак кіпер збірної Туреччини Гюнок у неймовірному стрибку відбив м'яч.

Лейпциг, стадіон "Ред Булл Арена", 1/8 фіналу

Австрія – Туреччина - 1:2

Голи: Грегорич, 66 – Демірал, 1, 59.

Австрія: Пентц, Пош, Лінхарт (Вебер, 65), Данзо, Мвене (Прасс, 46), Забітцер, Лаймер (Грілліч, 65), Баумгартнер, Шмід (Грегорич, 46), Зайвальд, Арнаутович.

Туреччина: Гюнок, Мюльдюр, Бардакджи, Демірал, Айхан, Кадиоглу, Кекчю (Кахведжи, 83), Юксек (Езджан, 58), Гюлер (Йокушлу, 78), Йилмаз, Йилдиз (Актюркоглу, 78).

Попередження: Шмід, Лінхарт – Кекчю, Юксек

Таким чином, Нідерланди і Туреччина стали останніми чвертьфіналістами Євро-2024. Раніше до чвертьфіналу пробилися Іспанія, Німеччина, Португалія, Франція, Англія та Швейцарія. Фінал турніру відбудеться 14 липня в Берліні.

Нагадаємо, збірна України набрала 4 очки у групі E і посіла останнє місце, не зумівши пробитися у плей-оф. Команда Сергія Реброва програла Румунії (0:3), здолала Словаччину (2:1) та зіграла внічию з Бельгією (0:0).

Євро-2024: розклад та результати всіх матчів плей-оф турніру.