Довбик оформив дубль за "Жирону" у переможному матчі чемпіонату Іспанії

Довбик оформив дубль за © Getty Images
Українець продовжує запалювати у Прімері.

Український нападник "Жирони" Артем Довбик оформив дубль у матчі 17-го туру Ла Ліги проти "Алавеса".

26-річний Довбик вийшов у старті "Жирони" і на 23-й хвилині відкрив рахунок у матчі, вдало зігравши на добиванні, а після перерви форвард оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Сам матч завершився розгромною перемогою "Жирони" з рахунком 3:0. Футболіста збірної України було визнано найкращим гравцем матчу.

Ще один українець з "Жирони" Віктор Циганков пропустив поєдинок через пошкодження.

Відеоогляд матчу можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, Артем Довбик перейшов до "Жирони" в серпні з "Дніпра-1" і підписав контракт до 2028 року.

В активі Довбика вже 10 голів та 4 асисти у 16 матчах чемпіонату Іспанії.

"Жирона" після 17-ти турів продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи "Реал" на два очки.

Раніше повідомлялося про те, що Довбик із передачі Циганкова забив за "Жирону" у переможному матчі проти "Барселони".